Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1000W |
| No. of Electric Burner | 1 |
| Model Number | EGRAPE316DSPKD4054 |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Portable |
| Type | Electric Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.