Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 43 × 25 cm |
| Rated Heat Flow(Left) | 5.2Kw |
| Weight(kg) | 8 |
| External Dimensions (L*W*H mm) | 730*420 |
| Rated Heat Flow(Right) | 5.2Kw |
| Aperture Size (mm) | 650*350 |
| Fuel Type | Liquefied Natural Gas / Gas / Coal Gas |
| Time to market | Sep-14 |
| Air Inlet Mode | Upward Wind |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Ignition Mode | Pulse Electronic Ignition |
| No. of Gas Burner | 1 |
| No. of Electric Burner | 1 |
| Gas Burner Ingition Mode | Electronic Ignition |
| Surface Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Y1 |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop & Embedded Type |
| Type | Multiple Cooktops (Gas + Electric) |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Product size | width 430* length 330MM |
| Opening size | width 380* length 260MM |
| Net Weight | 3.5KG |
| Packing size | 470*370*110mm |
| Packing weight | 5KG |
| Energy efficiency | Level 1 energy efficiency |
| Rated heat load | 5.2kW |
Instock
There are no reviews yet.