Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 45 × 15 cm |
| Fuel Type | Natural Gas / Liquefied Gas |
| Air Inlet Mode | Full Inlet Air |
| Protective Case | Thermoelectricity |
| Surface Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | A |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop & Embedded Type |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Double Swing Fire |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
| Model | A |
| Number of burners | Single |
| Gas stove structure | Tabletop and inlay installation compatibility |
| Flameout protection device | Thermocouple flameout protection |
| Applicable gas source | Natural gas liquefied gas |
| Ignition mode | Pulse electronic ignition |
| Air inleting mode | Stereoscopic air intake |
| Gross weight | 6kg |
| Packing size | 355x470x200mm |
| Size | 320x420x100mm |
| Net Weight | 5.5kg |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Rated thermal load | 7000w |
| Time to Market | 2019-08 |
| Product Name | Gas stove |
Instock
There are no reviews yet.