Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| material | Tempered glass |
| Gas stove structure | desktop |
| Panel material | Tempered glass |
| energy efficiency class | first level |
| Applicable air source | Natural gas, liquefied gas |
| Package size | 729x456x151mm |
| size | 685x425x142mm |
| rated heat load | 3.5KW |
| Product name | Household desktop gas stove |
Instock
There are no reviews yet.