Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 777-583 |
| Design | Speedboat |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | About 90 mins |
| Remote Distance | About 20m |
| Dimensions | 21*5.5*4 cm |
| Max Speed | 15 KM/H |
| Charging Time | About 60 mins |
| Frequency | 2.4 GHz |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ZHENDUO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.