Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | Keep away from fire |
| Power Source | Electric |
| Design | submarine |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | About 20mins |
| Remote Distance | About 20ms |
| Warranty | / |
| Dimensions | 35*14*10cm |
| Max Speed | / |
| Charging Time | About 40mins |
| Frequency | 2.4GHz |
| Charging Voltage | 3.7V 400mah |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | YJLETOY |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.