Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 450W |
| Rating (Rpm) | 2800r/min |
| Frequency (Hz) | 50Hz |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Model Number | xqh303gf |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector, Stainless Steel Grinding Elements |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.