Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height (Inch) | app.1.5m |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Brand Name | SKYMEN |
| Origin | Mainland China |
| Material: | 304 stainless steel + ABS engineering plastics |
Instock
There are no reviews yet.