Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Feed Type | BATCH |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Grinding Chamber Material | Stainless steel |
| Feature | Auto-Reverse Grind System, Stainless Steel Grinding Elements |
| Frequency (Hz) | 60 |
| Rating (Rpm) | 60 |
| Power of Motor (Hp) | 750 |
| Voltage (V) | 110220 |
| Width (Inch) | 13 |
| Height (Inch) | 13 |
| Length (Inch) | 20 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Type | Household Food Waste Disposer |
| Function | Silencer Technology |
| Material | Stainless steel |
| commodity | food waste cleaner |
| Color | gray |
| Online shopping | Yes |
| Voltage | 110-220V |
| power | 150w |
| N.W | 8.5KG |
| G.W. | 11.5KG |
Instock
There are no reviews yet.