Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220v |
| Feed Type | Continuous |
| Certification | none |
| Brand Name | EXUAN |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 370W |
| Frequency | 50HZ |
| Mute system | ultra-low mute |
| Grinding speed | 4000 rpm |
| Product volume | 1400mL |
| Switch | built-in air switch |
Instock
There are no reviews yet.