Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 25 × 43 cm |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 550W |
| Rating (Rpm) | 4000/min |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Item number | hYFZZfE7 |
| product category | Garbage treatment machine |
| Rated voltage | 220V |
| texture of wood | plastic |
| rated power | 550W |
| Rated frequency | 50HZ |
| capacity | 1L (included) -1.5L (not included) |
Instock
There are no reviews yet.