Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 20 × 30 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item model number | A8 |
| Grinding level | six |
| Voltage frequency | 220V/50Hz |
| Motor | DC permanent magnet |
| Power | 560W |
| Control switch | air switch |
| Overload protection | yes |
| Dishwasher interface | yes |
| Net weight (approx.) | 6.5Kg |
| Cavity capacity | 1200ML |
| Size (height*diameter) | 380*210mm |
Instock
There are no reviews yet.