Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 850W |
| Frequency (Hz) | 50HZ |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Model Number | 7633A |
| Feature | Stainless Steel Grinding Elements |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Induction Motor |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.