Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 44 cm |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power of Motor (Hp) | 370W |
| Rating (Rpm) | 3500Rpm |
| Frequency (Hz) | 50Hz |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Stainless Steel Grinding Elements |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | kitchen accessories |
| Type 2 | Trash can |
| Type 3 | Shredder |
| Type 4 | food crusher |
| Type 5 | food processor crusher |
| Type 6 | kitchenaid accessories |
| Type 7 | Bucket garbage |
| Type 8 | Food residue processor |
| Type 9 | Garbage container |
| Type 10 | garden composting |
Instock
There are no reviews yet.