Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Feature | Air Switch Control |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Model | MA-800 |
| Switch type | Wireless switch |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| Motor type | DC motor |
Instock
There are no reviews yet.