Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 24 × 24 cm |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power of Motor (Hp) | 700W |
| Rating (Rpm) | 4000rpm |
| Frequency (Hz) | 50-60Hz |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Model Number | 76000A |
| Feature | Air Switch Control, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Induction Motor |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.