Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 40 cm |
| Voltage | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 660W |
| Rating (Rpm) | 3600/min |
| Frequency (Hz) | 50HZ |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Article number | 20220408IDK |
| Product category | Garbage disposer |
| rated voltage | 220V |
| texture of wood | metal |
| model | HW-A-326 |
| Rated frequency | 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.