Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 40 cm |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 560W |
| Frequency (Hz) | 50/60HZ |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Item number | 202305250001 |
| Product category | Garbage disposal machine |
| model | LC-560A |
| Rated power | 560W |
| Rated voltage | 220V |
| material quality | metal |
| rated frequency | 50/60HZ |
| capacity | 1200ml |
Instock
There are no reviews yet.