Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 40 cm |
| Voltage | 220V |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 550W |
| Rating (Rpm) | 200-3000/min |
| Frequency (Hz) | 50Hz |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Overload Protector |
| Certification | CE |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| Article number | CLQ001 |
| speed | 200-3000/min |
| product category | Garbage processor |
| Rated voltage | 220V |
| material quality | stainless steel |
| Model | Garbage processor |
| Rated power | 550W |
| Rated frequency | 50Hz |
| capacity | 1200ML |
Instock
There are no reviews yet.