Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 46 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 370W |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Certification | CE |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | CHUBAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.