Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Continuous |
| Feature | Air Switch Control |
| Certification | CE, none |
| Type of Motor | Commutator Motor |
| Brand Name | kankeirr |
| Origin | Mainland China |
| brand | Jingbang |
| Model | Y-C005 |
| Switch type | Air switch |
| Article number | YC-450 |
| Motor type | Dc motor |
| Is installation service available | no |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
Instock
There are no reviews yet.