Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 26 × 16 cm |
| UL | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | UL |
| Warning | keep away from fire |
| Power Source | Electric |
| Model Number | TKKJ H139 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 20 mins |
| Dimensions | 38*11.7*11.5 cm |
| Max Speed | 15 KM/H |
| Charging Time | 180 mins |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | 7.4V 800mAh |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| rc boat motor | Rc ship model |
| boat remote control | brushless rc boat |
| fishing rc boat | initiator boats |
| lining boat | remote boat |
| rc bait boat | rc boat part |
| remote on off | children's toys girl |
| Fishing goods | Kayak |
| Titanic | 12 13 years old |
| aquarium | All for fishing |
| fish | sexy boats |
| Toy girl | Toy |
| Toys | boat motors for pvc |
| Child toy | the titanic |
| Motorcycle boots | Toys for boy |
| krokodil | Toys for children |
| radio controlled boat for fishing | ship for bait |
| bait boats | carp boat with gps |
| Alligator remote control | fishing boat 2021 |
| bait boat with gps | wltoys |
| Boat motor | Boats |
| radio controlled boats | Pvc boat for motor |
Instock
There are no reviews yet.