Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 33 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 110V |
| Length (Inch) | 10.43 |
| Height (Inch) | 13.18 |
| Width (Inch) | 13 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power of Motor (Hp) | 500W |
| Frequency (Hz) | 60Hz |
| Model Number | SHL-23B |
| Brand Name | Airmsen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.