Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 45 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum, Cast Iron |
| Brand Name | HAOYUNMA, JABS |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Hot selling, gas crepe maker |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | burner |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Weight | 10 KG |
| Dimension(L*W*H) | 400*400*200mm |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | Multifunctional |
| Product name | Gas crepe maker |
| Size | 400*400*200mm |
| Material | Stainless Steel |
| After Warranty Service | 1 year |
| Net Weight | 10KG |
| Coating | Non-stick Coated |
| Usage | Pancake Making |
| MOQ | 1 Set |
| LOGO | Accept OEM |
Instock
There are no reviews yet.