Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 52 × 31 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3KW |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | VAN MALONE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.