Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 22 × 35 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | JCY3362BJH |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Material of Plate | Non-stick coating |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.