Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, Bake |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| Model | JJ30A845 |
| Operation method of electric cake bell | mechanical |
| Type of cake pan | Frying machine |
| Baking pan diameter | 30cm |
| pan depth | 2.5cm |
| power | 1500W |
| Electric cake pan heating noodles | Double-sided heating |
| Disassembly form of branding plate | Inremovable |
| 3C certificate number | 2018010712115786 |
Instock
There are no reviews yet.