Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | SP-LA102 |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.