Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 32 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | BC-411A |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Baking pan diameter | 20cm |
| Size | 467*90*280mm |
Instock
There are no reviews yet.