Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 32 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | FWD-16129 |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 0V |
| Power (W) | 0W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.