Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 30 cm |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Baking pan type | Electric Baking Pan, Electric baking pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 26-28cm, 29cm (inclusive)-31cm (inclusive) |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | SUPOR |
| Model | JD32RQ861 |
| Color classification | Retro green far peak Blue |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Baking plate design | Suspension type |
| Item No. | SJ0300 |
| Power | 1500W |
| Ovenware caliber | 30cm |
| Oven tray depth | 2.5cm |
| Plate removal form | Single-sided removable |
| 3C certificate number | 2022010712457894 |
Instock
There are no reviews yet.