Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake, Other |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 20-24cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Design | Other |
| Power | 650W |
Instock
There are no reviews yet.