Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V, 230 |
| Power (W) | <1000W, 1500 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum, Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Type | Household Crepe Maker |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | TH-SJ42 |
| color | Black, white |
| Certification | CB, CE, LFGB, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.