Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC, Motor |
| Model Number | DE-1 |
| Place of Origin | China |
| Voltage | 220v |
| Power | 3kw |
| Dimension(L*W*H) | 860*485*240mm |
| Weight | 36kg |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video technical support |
| Applicable Industries | Farms, Food Shop, Restaurant, Food & Beverage Factory |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | crepe make |
| Type | DE-1 |
| Burner | 1 |
| Color | Silver |
| MOQ | 1 |
| Function | make crepe |
| Size | 450*485*240 |
| Power Source | Electric Power |
| Certificate | CE |
Instock
There are no reviews yet.