Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung |
| Model | JK30-GK133 |
| place of production | Chinese mainland |
| Color classification | Feiquan Green |
| Electric cake bowl heating surface | Heating on both sides |
| Type of cake pan | Electric cake bowl |
| voltage | 220V |
| Operation mode of electric baking pan | Mechanical |
| Smart type | Intelligence is not supported. |
| Baking tray diameter | 30cm |
| Baking pan depth | 2.5cm |
| Dismantling form of the frying pan | Not detachable |
Instock
There are no reviews yet.