Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | EL-5023 |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating, Baking, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| Origin | Mainland China |
| Gear | 3 gear |
| Size | 305*285mm |
| Pan depth | 30mm |
Instock
There are no reviews yet.