Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400w |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 30mm |
| product size | 305*285mm |
Instock
There are no reviews yet.