Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry, Bake |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.