Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 32 × 33 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | 250 |
| Baking pan type | Crepe Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Baking |
| Certification | CE |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000 |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| name | crepe machine |
| size | 250mm |
| type | electric |
Instock
There are no reviews yet.