Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Certification | CE |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| power | 1500W |
| Depth of baking tray | 55mm |
Instock
There are no reviews yet.