Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/SUPOR |
| Applicable number of people | 3-6 people |
| Disassembly form | Non-removable |
| Baking pan material | aluminum alloy |
| rated power | 1800W |
| place of origin | Chinese mainland |
| 3C certification number | 2021010712426820 |
Instock
There are no reviews yet.