Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Type | CordLess |
| Certification | CE, CCC |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | SUPOR |
| Model | JD30RQ805 |
| Color classification | Champagne Gold |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Baking pan type | Electric baking pan |
| Power | 1700W |
| Ovenware caliber | 30cm |
| Oven tray depth | 3.6cm |
| Plate removal form | Double-sided removable |
| 3C certificate number | 2023010712543760 |
Instock
There are no reviews yet.