Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.994 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.