Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.