Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Baking pan type | Electric Baking Pan, Electric baking pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake, Fried, fried, fried and baked |
| Type | Corded |
| Certification | CE, CCC |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Model | LA-XKBC40-JD01 |
| Voltage | 220V |
| Baking plate design | Suspension type |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Baking tray function | Bake and fry other roast beef roast and Fry/pancake pancake/pancake |
| Ovenware caliber | 40cm |
| Oven tray depth | 4cm |
| Power | 2200W |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Plate removal form | Non-disassemble |
Instock
There are no reviews yet.