Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 56 × 27 cm |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.