Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 60 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Design | Hover |
| Model Number | SF-11 |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | >35cm |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Senbei Maker |
| plate size | 30*38cm |
| temperature | 50-250C |
| use | fossil cake machine |
Instock
There are no reviews yet.