Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Hot Product 2022 |
| Warranty of core components | 6 Months |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Weight | 14 KG |
| Year | 2024 |
| Warranty | 6 Months |
| Key Selling Points | Automatic |
| Power Source | Electric Power |
| Certification | CE RoHs/LVD/EMC |
| Keywords | Snacks Food Machine |
| Usage | Food Industry Equipment |
| After-sales Service Provided | 6 Months Warranty(not Human-made Damage) |
| Advantage | Easy to operate |
| Suitable for | aldult |
| Used for | family gathering |
| MOQ | 1 |
| Type | waffle maker |
Instock
There are no reviews yet.