Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 30 cm |
| Heating Side | Dual-side |
| Certification | CE, none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| caliber | 29-31cm |
| Vermogen (W) | 1800W |
| Materiaal plaat | Die Casting Aluminum |
| Oorsprong | Cn (Oorsprong) |
| Werkingsmethode | Mechanical Mode |
| Certificering | CE |
| Functie | Non-Stick Coating, Bakken, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bakken |
| body material | Metal |
| Control mode | Mechanical |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.