Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Industries | Hotels, Restaurant, Home Use |
| Showroom Location | Viet Nam, Saudi Arabia, Indonesia, Thailand, UAE |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2021 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Steak plate |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220~240V |
| Power | 6kw |
| Weight | 30 KG |
| Dimension(L*W*H) | 860*485*235mm |
| Warranty | 1 year |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Material | Stainless Steel 201 |
| Gross Weight | 32KG |
| Net Weight | 30KG |
| Packing Size | 940*500*260mm |
| Local Service Location | Viet Nam, Saudi Arabia, Indonesia, Thailand, UAE |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.